
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 690 MHz to 960 MHz |
| Insertion Loss (dB) | 1.1 dB |
| Filter Type | Low Pass |
Stock: 927
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12230
Ext.Price$0.12230
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12230 | $0.12230 |
| 10 | $0.06115 | $0.61150 |
| 50 | $0.05495 | $2.74750 |
| 100 | $0.04937 | $4.93700 |
| 500 | $0.04366 | $21.83000 |
| 1000 | $0.03861 | $38.61000 |
| 3000 | $0.03507 | $105.21000 |
| 5000 | $0.03185 | $159.25000 |
